Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni

W ramach współpracy naszego biura projektowego z ogólnopolskimi koncernami i firmami z branży instalacji grzewczych opracowaliśmy akcję rabatową, dzięki której otrzymujecie Państwo:

25% zniżki na CAŁY KOSZT

wykonania instalacji grzewczej w Waszym domu.

Współpracujący z nami producenci urządzeń oraz wykonawcy są to najlepsze firmy gwarantujące najwyższa jakość wykonania instalacji.

Kupon obejmuje wykonanie instalacji grzewczych opartych na:

  • kotłach na paliwo stałe;

  • kotłach gazowych;

  • kotłach olejowych;

  • kolektorach słonecznych;

  • wymiennikach ciepła;

  • kominkach.

Wykorzystanie niniejszego kuponu i budowa odpowiednio dobranego systemu instalacji grzewczej jest możliwa w dowolnym miejscu w Polsce, niezależnie od miejscowości, w której prowadzona jest budowa.

Profesjonalni instalatorzy dobiorą Państwu na spotkaniu najbardziej odpowiedni zestaw instalacji do Waszego nowobudowanego domu w oparciu o urządzenia współpracujących firm produkcyjnych posiadających już wieloletnie doświadczenie i wypracowaną renomę na rynku instalacyjnym:

 

Niniejszy kupon jest gwarancją TANIEJ BUDOWY i najniższych cen wykonania instalacji grzewczej w Polsce.

 

Szczegóły dotyczące kuponu dostępne wyłącznie dla klientów BAUTAM PROJEKT (kupujących lub adaptujących projekt typowy). Jeżeli jednak nie znaleźliście swojego wybranego projektu na naszej stronie, a chcielibyście otrzymać niniejszy kupon, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza - TUTAJ. Możecie bowiem otrzymać Państwo ten kupon przy zmówieniu za naszym pośrednictwem DOWOLNEGO PROJEKTU TYPOWEGO w Polsce.

Polecamy

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY