Projekty domów pasywnych. Projektowanie domów wysoce energooszczędnych.
Wczytuję dane...

Projekty domów pasywnych-wysoce energooszczędnych

Projektowanie domów pasywnych Kraków.

Nowa strona 1

PROJEKTOWANIE DOMÓW PASYWNYCH.

 

Projektowanie domów pasywnych i wysoce energooszczędnych to dziedzina, w której posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasi projektanci zajmują się tym już od ponad siedmiu lat, od kiedy tylko idea domów pasywnych dotarła do Polski. Każdy z projektów tego typu realizujemy w oparciu o bardzo wnikliwe obliczenia pasywności wg ścisłych wytycznych stworzonych przez specjalistów kontynuujących prorogowanie idei domów pasywnych z Instytutu w Darmstadt (Passiv Haus Projektierung Program). Obliczenia te wykonujemy już na etapie tworzenia koncepcji architektonicznej budynku. Ich wyniki determinują ostateczną bryłę, a co za tym idzie wygląd budynku pasywnego.

 

Dzięki  wnikliwej analizie czynników determinujących ostateczne właściwości energooszczędne budynku, każdemu inwestorowi dobieramy najlepsze rozwiązania projektowe. Dobór ten podyktowany jest indywidualnymi potrzebami inwestora, warunkami zabudowy i specyfiką działki oraz jej otoczenia. Bardzo ważną kwestią dla nas jest również wysokość wydatków inwestycji. Staramy się bowiem dbać o interes inwestora i tworzyć projekty z zastosowaniem technologii zapewniających optymalnie niskie koszty budowy.

 

Projektujemy w najwyższym standardzie pasywnym, nie tylko domy jednorodzinne, ale również budynki użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły, biurowce i budynki służby zdrowia, gdzie energooszczędność stanowi szczególną rolę w kontekście obowiązujących przepisów. Wszystkich zainteresowanych budową domu pasywnego lub energooszczędnego zachęcamy do kontaktu i współpracy. Naszą ofertę kierujemy więc nie tylko do inwestorów indywidualnych, ale również do przedstawicieli gmin, czy innych instytucji i organizacji. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania domów pasywnych będzie gwarancją zadowolenia każdego klienta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY