Wczytuję dane...
Koncepcje architetkoniczne i kosztorysowe.

Koncepcja architektoniczna z kosztorysem Kraków.

WYJĄTKOWA USŁUGA

"KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNO - KOSZTORYSOWA"

 • NIE RYZYKUJ PIENIĘDZY!
 • NIE ZLECAJ PROJEKTU BUDOWLANEGO W CIEMNO!
 • POZNAJ SZCZEGÓŁOWE KOSZTY BUDOWY PRZED REALIZACJĄ PROJEKTU BUDOWLANEGO.
 • OBMIARY KOSZTORYSOWE NAJBARDZIEJ ZBLIŻONE DO RZECZYWISTOŚCI.
 • 0% MOŻLIWOŚCI POMYŁKI W OBMIARACH NA ETAPIE KONCEPCJI.
 • OBMIARY DOKŁADNIE MIERZONE NA MODELU 3D BUDYNKU.
 • IDEALNE ROZWIĄZANIE PRZY BUDOWIE DOMU PASYWNEGO.

 

Koncepcje architektoniczne Kraków.

 

Informacja o kosztach budowy priorytetem w czasach kryzysu.

 

W dzisiejszych czasach powszechnie określanych jako kryzysowe, każdy z inwestorów stara się bardzo dokładnie poznać specyfikę inwestycji, zanim przekaże swoje ciężko zarobione pieniądze. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia, w tym również budownictwa, w którym kwoty przeznaczane na budowę to nieraz oszczędności i dorobek całego życia inwestora. Niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, czy jest to duży budynek handlowo - usługowy poznanie kosztów budowy jeszcze przed podjęciem jakichkolwiek działań jest priorytetem dla każdego Inwestora. W przypadku domu jednorodzinnego zazwyczaj pytamy o koszty budowy w kontekście zasobności naszego portfela. Natomiast w przypadku dużej budowy, kosztorys jest niezbędny w celu otrzymania kredytu lub dotacji oraz w celu określenia opłacalności budowy w kontekście późniejszych zysków np. z wynajmowania powierzchni lub prowadzenia w budynku działalności gospodarczej. Niezależnie od rodzaju budynku w pierwszej kolejności będzie interesowała nas informacja o kosztach budowy i to najlepiej jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych.

 

Bez projektu nie będzie możliwe poznanie realnych kosztów budowy.

 

Niestety bez szczegółowego projektu budowlanego nie jesteśmy w stanie określić rzeczywistych kosztów budowy. Na etapie koncepcji możemy jedynie podać szacunkowe koszty budowy, obliczane wskaźnikowo, na podstawie zakładanego ogólnego metrażu budynku. Jest to bardzo duża przeszkoda, która często jest powodem rezygnacji z przeprowadzenia procesu budowlanego. Z jednej strony Inwestorzy chcą oni być bardzo szczegółowo poinformowani o rzeczywistych kosztach budowy, z kolei z drugiej strony nie chcą inwestować w pełny projekt budowlany nie mając pewności co do przeprowadzenia inwestycji. Jest to całkowicie zrozumiałe biorąc pod uwagę obecne warunki rynkowe. Z oferewaną przez nas "koncepcją kosztorysową" będzie to jednak jak najbardziej możliwe.

 

Koncepcja architektoniczno - kosztorysowa gwarancją dobrego przygotowania inwestycji.

 

Wszystkim więc roztropnym Inwestorom proponujemy unikalną na rynku usługę realizacji "koncepcji kosztorysowej" będącej połączeniem wstępnej koncepcji architektury budynku ze szczegółowym przedmiarem poszczególnych elementów i części budynku. Dzięki tej koncepcji będziecie Państwo mogli w sposób bardzo dokładny policzyć koszty budowy lub poznać je, przekazując koncepcję firmom wykonawczym do kalkulacji. Firmy wykonawcze będą z pewnością zachwycone z przekazanych materiałów. Często bowiem przekazywane im projekty budowlane rysunków płaskich 2D, co zmniejsza dokładność obmiarów, może powodować możliwość pomyłki i niepotrzebne zaokrąglenia wartości. Obmiary zawarte w oferowanej przez nas koncepcji kosztorysowej pochodzą z trójwymiarowego modelu budynku, dzięki czemu możliwość pomyłki w obmiarach jest praktycznie równa zeru. Niewielka różnica może wynikać z obliczeń konstrukcyjnych i późniejszych, koniecznych zmian w ostatecznym projekcie budowlanym.

 

Koncepcja architetkoniczno - kosztorysowa to szczególnie wspaniałe rozwiązanie dla:

 • inwestorów prywatnych;
 • deweloperów;
 • przedsiębiorców instytucjonalnych;
 • budowlanych firm wykonawczych.

 

Koncepcja architektoniczno - kosztorysowa konieczna przy domu pasywnym.

 

Bardzo popularna idea domów pasywnych i wysoce energooszczędnych nareszcie może w Polce nabrać realnych kształtów dzięki wchodzącym w życie dopłatom oferowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej. Dzięki wdrażanemu programowi dofinansowywania budynków energooszczędnych można otrzymać dotację nawet do 50 tysięcy złotych przy budynku jednorodzinnym. Warto więc poważnie zastanowić się nad przedsięwzięciem kroków w celu wybudowania budynków o parametrach ściśle domu pasywnego. Wielu inwestorów jednak boi się zbyt wysokich kosztów budowy budynku o takim standardzie. Nie wielu wierzy, że dom pasywny można wybudować naprawdę za niezbyt wygórowaną cenę.

Oferowana przez nas koncepcja kosztorysowa to właśnie wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących wybudować dom pasywny. W koncepcji kosztorysowej jednocześnie przedstawimy Państwu odpowiednie wymiary, usytuowanie i układ takiego budynku w kontekście wymogów standardu pasywnego i działki oraz dodatkowo szczegółowe obmiary, które pozwolą firmom wykonawczym na precyzyjne określenie kosztów budowy takiego domu pasywnego.

 

ZAMÓW LUB ZAPYTAJ O KONCEPCJĘ KOSZTORYSOWĄ.

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY