Wczytuję dane...
Indywidualne projekty domów i innych budynków.

Indywidualne projekty budowlane - Kraków

  

Jeżeli nie znaleźliście Państwo projektu typowego, z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa dom dopasowany pod Państwa wymagania, warunki terenowe i ograniczenia planistyczne.

Proponujemy Państwu usługę wykonania dokumentacji projektowej Państwa domu na indywidualne zamówienie. Cena takiego projektu jest zależna od powierzchni netto budynku i skomplikowania architektury. Bazowa cena projektu indywidualnego wynosi:

  • dla budynków do 160 m2 powierzchni netto = 15000,00 zł brutto;
  • dla budynków od 160 do 200 m2 powierzchni netto = 18000,00 zł brutto;
  • dla budynków od 200 do 250 m2 powierzchni netto = 20000,00 zł brutto;
  • dla budynków powyżej 250 m2 - cena do uzgodnienia.

Istnieje możliwość negocjacji ceny projektu indywidualnego w przypadku zgody inwestora na późniejsze wykorzystanie stworzonego projektu indywidualnego jako powtarzalnego projektu typowego.

Powyższa cena może również ulec zmianie po wstępnej rozmowie na temat projektu.

Powyżej wymienione ceny dotyczą następującego zakresu dokumentacji (w czterech egzemplarzach):

1. Projektu architektoniczno - budowlanego.

2. Projektu konstrukcyjnego.

3. Projektu instalacji wodno - kanalizacyjnej.

4. Projektu instalacji C.O.

5. Projektu instalacji gazowej.

6. Projektu instalacji elektrycznej.

7. Projektowanej charakterystyki energetycznej.

W celu otrzymania konkretnej oferty na realizację projektu indywidualnego, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Przy wycenie projektu oraz jego realizacji pomogą nam:

1. Mapa działki lub jej szkic z wymiarami i oznaczeniem stron świata oraz nachyleniem terenu.

2. Wypis i Wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.

3. Opis Państwa oczekiwań dotyczących bryły budynku (ilość kondygnacji, rodzaj dachu, preferencje ilości i rozmieszczenia pomieszczeń wewnątrz). Mile widziane będą również szkice, rysunki, notatki, a nawet wskazanie innych projektów, w których podobają się Państwu pewne rozwiązania.

 

Poszczególne etapy realizacji projektu indywidualnego.


1. Po podpisaniu umowy wpłacacie Państwo zaliczkę w wysokości 30 % kosztu projektu (przelewem na konto). W tej cenie powstaje projekt koncepcyjny. Jest on zmieniany i dopracowywany do momentu akceptacji przez Państwa.

2. Projekt koncepcyjny przesyłany jest Państwu pocztą mailową. Państwa uwagi i korekty przesyłane są odwrotną pocztą również mailem. Jest to bardzo efektywny system pracy.

3. Po zakończeniu fazy projektu koncepcyjnego (Państwa akceptacji), wykonujemy projekt techniczny. Termin wykonania projektu technicznego jest każdorazowo uzgadniany z klientem i jest zgodny z podpisaną wcześniej umową. Termin powstania całości projektu od momentu zamówienia zależy w dużej mierze od zaangażowania klienta na etapie powstawania koncepcji.

Na każdym etapie służymy Państwu pomocą i radą, staramy się rozwiać wątpliwości i pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania dla projektu.

 

Istnieje również możliwość zamówienia u nas wykonania projektu zagospodarowania działki. Warunkiem jest przekazanie nam niezbędnych dokumentów:

1. Wypisu z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Decyzji o Warunkach Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.

2. Warunków technicznych przyłączenia do mediów.

3. Mapy do celów projektowych (1 egz. oryginalny, aktualny).

 

Jeżeli jednak nie chcecie Państwo inwestować w dokumentację projektową ponieważ nie macie pewności co do posiadania lub uzyskania wystarczających środków finansowych, nie macie pewności co do likwidacji innych przeszkód budowy natury techniczno - prawnej lub po prostu planujcie budowę dużego lub skomplkowanego obiektu i chcecie wszytstko bardzo dokładnie przemyśleć, zachęcamy do zainteresowania się naszą unikalną usługą "KONCEPCJI KOSZTORYSOWEJ".

Dzięki tej KONCEPCJI KOSZTORYSOWEJ będzie mieli Państwo bardzo dokładne informacje co do wysokości koniecznych kosztów budowy, jeszcze przed realizacją szczegółowego projektu budowlanego.

 


 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY